Тайський масаж

29 січня 2017

Тайський масаж - це техніка глибокої роботи з тілом людини, яка прийшла до нас з глибини століть, їй більше 2500 років. За своєю суттю - це ціла оздоровча система, що впливає на стан опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, ендокринної системи та психо-емоційної складової людини. Це і масаж, і рефлексотерапія, і пасивна гімнастика в одному флаконі, що охоплюють тіло від стоп до голови.

Засновником цієї техніки вважається особистий лікар Будди Jivaka Komarabhacca, відомий індійський придворний лікар, нині шанований в Таїланді як святий.

В ході розвитку техніка потрапила в народ і придбала там різні прийоми, які збагатили її та урізноманітнили. Але головне - після стількох століть ця система збереглася, що доводить її високу ефективність, бо час не пам'ятає непотрібних речей, вони зникають без сліду.

Тайський масаж включає в себе різноманітні прийоми: це і точкова робота пальцями, це і проминання, і робота з окістям, і розтягнення фіброзних тканин, і стретчинг, і навіть робота з гарячими трав'яними мішечками. Але потрібно розуміти, що тайський масаж включає роботу не тільки з фізичним тілом, а й з енергією, яка через це тіло протікає. Робота орієнтована уздовж енергетичних ліній і спрямована на усунення енергетичних застоїв. Цікаво, що якщо розглянути топологію енергетичних ліній з точки зору анатомії, ми побачимо, що шляхи їх відповідають шляхам залягання великих нейро-судинних пучків, великих зв'язок і фасцій - зони основних напружень у тілі.

Традиційно тайський масаж виконується на підлозі на маті або подіумі типу широкого ліжка. Це необхідно для правильного положення тіла масажиста, дотримання правильних кутів входу в тканини і дозволяє масажисту працювати завдяки вазі власного тіла, а не руками від плеча, і вже точно не пальцями. Виявляється, для того, щоб переносити вагу свого тіла і контролювати її, масажист і масований повинні знаходитися на поверхні приблизно одного рівня.

Однак тільки правильної форми для досягнення майстерності буде недостатньо. Правильна робота в тайських техніках - це, як зазвичай буває у випадку з східними техніками, медитація. Спеціаліст в момент роботи знаходиться в особливому стані свідомості: він сконцентрований, чистий свідомістю, тілом і розумом. У такому стані в людях відкривається особлива чутливість, і вони ефективно знаходять і усувають проблеми в тілі масованого.

Є думка, що глибокий тайський масаж - це боляче. Це не так. При правильному виконанні техніки, використанні ваги тіла, масований не відчуває дискомфорту навіть при дуже глибокій роботі. А ефект перевершує всі ефекти від європейських видів масажу.

Записатись на курси масажу