Рівні кваліфікації масажиста

27 січня 2017

Масажист ІІІ категорії - людина, котра закінчила навчальні курси за спеціальністю "масажист", отримала навички застосування прийомів масажу на окремих частинах тіла і спроможна виконати гігієнічний масаж у локальній або загальній формі.

Масажист ІІ категорії - кваліфікований масажист, що досконало володіє технікою виконання масажних прийомів, здатний провести сеанс масажу за запропонованою методою, при цьому відзначити зміни шкірних покривів та загального стану пацієнта у зв'язку з впливом масажу.

Фахівець у сфері масажу І категорії здатний самостійно, шляхом опитування, огляду, пальпації і т.п. визначити або підтвердити визначений діагноз, на основі поставленого діагнозу скласти методу лікування і, застосовуючи її, досягнути позитивних результатів.

Фахівець вищої категорії - це відомий спеціаліст, у котрого налічуються власні розробки, школа, опубліковані книги, тощо.

Учитель у сфері масажу - це фахівець, котрий створив власну систему масажу, що стала новим напрямом і розповсюджена в країні та за кордоном.


Записатись на курси масажу