Масаж обличчя - послуга для чоловіків

18 липня 2017

Ви досі гадаєте, що масаж обличчя - це суто жіноча процедура?.. Тоді ми йдемо до Вас :-)


Сучасне життя диктує нові образи, модель поведінки, сприйняття світу і себе у ньому. Так, сучасні (особливо, успішні) чоловіки, прагнуть отримати від індустрії краси все те просте і необхідне для сучасного, доволі високого ритму життя, що вона їм може дати.
І однією з найчастіше запитуваних послуг є сеанс масажу обличчя.
Ви спитаєте "Чому?"

По-перше:
Масаж обличчя, як правило, не є самостійною процедурою, а призначається у комплексі з іншими. Існують навіть певні екзотичні техніки масажу тіла, що в обов'язковому порядку включають масаж обличчя.
Що цікаво, ті ж самі техніки масажу тіла без проведеного масажу обличчя відмічаються як незавершені по відчуттях. Висновок: надмірне напруження у м'язах обличчя відчувається не менше за надмірне напруження у м'язах тіла.По-друге:
За статистикою, чоловіки є більшими шанувальниками масажу, ніж жінки, хоч і не на багато. Однозначно, тут мають місце тактильні відчуття і їх сприйняття. Найчастішою вимогою тут, правда, є масаж жіночими руками. Хоча це справа смаку.
Зазвичай, чоловіки не відмовляються від масажу обличчя. Швидше навпаки, залюбки погоджуються - все ж масаж. Під час цієї процедури чоловікам вдається ще глибше розслабитись, іноді навіть подрімати, що надає додаткової свіжості.По-третє:
Масаж обличчя, як процедура по догляду серед чоловіків стає дедалі більш популярною. Хто-зна, з чим це пов'язано, але мусимо визнати, що чоловіки не менш за жінок прагнуть виглядати здоровими, свіжими та енергійними у будь-якому віці.
Активний темп життя, щільний графік, самоконтроль, відповідальність, стресогенний фактор, конкуренція, цейтнот, ... - стали повсякденними супутниками успішної людини. Усе це, звісно, відбивається на діяльності нервової системи. Психо-емоційний стан автоматично і відразу впливає на стан здоров'я всього організму. Найпершим признаком є втома.
До речі, втома не тільки відчувається у тілі, а й позначається на обличчі.
Який зв'язок? А все та ж нервова система - як головний процесор у цьому механізмі, що об'єднує усі відтінки настрою і фізіологічні процеси в організмі (наприклад, серцевий ритм чи температуру тіла).Міміка - є тою пов'язуючою ланкою між емоціями і фізіологічними процесами у тілі.
Міміка, що застигла, як вираз обличчя, говорить про часті напруження у певних мя'зах обличчя, що в свою чергу, може сказати про часто повторюваний певний емоційний стан.А тепер увага! Усунути наслідки стресу чи негативних емоцій можливо через вплив на м'язи шляхом масажу.
Тобто, не тільки ліквідувати напруження, покращити стан і колір, скинути роки втоми з обличчя, а й покращити стан психо-емоційного аспекту, що для сучасного чоловіка є не таким уже й незначним.Крім того, правильний масаж обличчя завжди супроводжується масажем комірцевої зони і шиї, іноді голови.
Емоційні чи розумові напруження системою мя'зів передаються від голови до шиї, а далі і спини, як м'язовий гіпертонус (перенапруження), що у свою чергу погіршує постачання крові до головного мозку, його живлення, знижує виведення токсинів, погіршує функціональність, а також призводить до розвитку остеохондрозу - дистрофічно-дегенеративних змін у хребті і той ряд змін, що несуть ці зміни.Сучасний стиль життя прививає нам культуру самовдосконалення і ми не можемо та й не хочемо цьому пручатися. Для сучасного чоловіка актуальним стало питання вдосконалення власного образу, через котрий нас і сприймає довкілля. Бути стильним, доглянутим, дотримуватись здорового способу життя - актуальні питання сьогодення. Таким є новий світ і таким він хоче бачити нас. З розвитком науки і технологій його ритм і настрій міняються швидко і неутримно. І серед усього цього кожен чоловік заслуговує на краплиночку уваги до себе, до свого тіла, для відпочинку та відновлення сил, щоб знову поринути у вир подій і їх наслідків.Жінкам:
Пані та панусі, не упускайте нагоди зробити Вашим чоловікам масаж обличчя. Обов'язково промасуйте перед цим шию (її бокові і задню частини), а також трапецевидні м'язи. Не буде зайвим трішки промасувати волосисту частину голови. Під час масажу обличчя приділіть особливу увагу області брів, лобній та міжбрівній частині, ділянці навколо очей і м'язам щік. Робіть чоловікам приємне і корисне і вони обов'язково це цінуватимуть. Турбота про ближнього - прояв любові, що не потребує слів.
Записатись на курси масажу