Масаж обличчя - послуга для чоловіків

18 липня 2017

Ви досі гадаєте, що масаж обличчя - це суто жіноча процедура?.. Тоді ми йдемо до Вас :-)


Сучасне життя диктує нові образи, модель поведінки, сприйняття світу і себе у ньому. Так, сучасні (особливо, успішні) чоловіки, прагнуть отримати від індустрії краси все те просте і необхідне для сучасного, доволі високого ритму життя, що вона їм може дати.
І однією з найчастіше запитуваних послуг є сеанс масажу обличчя.
Ви спитаєте "Чому?"

По-перше:
Масаж обличчя, як правило, не є самостійною процедурою, а призначається у комплексі з іншими. Існують навіть певні екзотичні техніки масажу тіла, що в обов'язковому порядку включають масаж обличчя.
Що цікаво, ті ж самі техніки масажу тіла без проведеного масажу обличчя відмічаються як незавершені по відчуттях. Висновок: надмірне напруження у м'язах обличчя відчувається не менше за надмірне напруження у м'язах тіла.



По-друге:
За статистикою, чоловіки є більшими шанувальниками масажу, ніж жінки, хоч і не на багато. Однозначно, тут мають місце тактильні відчуття і їх сприйняття. Найчастішою вимогою тут, правда, є масаж жіночими руками. Хоча це справа смаку.
Зазвичай, чоловіки не відмовляються від масажу обличчя. Швидше навпаки, залюбки погоджуються - все ж масаж. Під час цієї процедури чоловікам вдається ще глибше розслабитись, іноді навіть подрімати, що надає додаткової свіжості.



По-третє:
Масаж обличчя, як процедура по догляду серед чоловіків стає дедалі більш популярною. Хто-зна, з чим це пов'язано, але мусимо визнати, що чоловіки не менш за жінок прагнуть виглядати здоровими, свіжими та енергійними у будь-якому віці.
Активний темп життя, щільний графік, самоконтроль, відповідальність, стресогенний фактор, конкуренція, цейтнот, ... - стали повсякденними супутниками успішної людини. Усе це, звісно, відбивається на діяльності нервової системи. Психо-емоційний стан автоматично і відразу впливає на стан здоров'я всього організму. Найпершим признаком є втома.
До речі, втома не тільки відчувається у тілі, а й позначається на обличчі.
Який зв'язок? А все та ж нервова система - як головний процесор у цьому механізмі, що об'єднує усі відтінки настрою і фізіологічні процеси в організмі (наприклад, серцевий ритм чи температуру тіла).



Міміка - є тою пов'язуючою ланкою між емоціями і фізіологічними процесами у тілі.
Міміка, що застигла, як вираз обличчя, говорить про часті напруження у певних мя'зах обличчя, що в свою чергу, може сказати про часто повторюваний певний емоційний стан.



А тепер увага! Усунути наслідки стресу чи негативних емоцій можливо через вплив на м'язи шляхом масажу.
Тобто, не тільки ліквідувати напруження, покращити стан і колір, скинути роки втоми з обличчя, а й покращити стан психо-емоційного аспекту, що для сучасного чоловіка є не таким уже й незначним.



Крім того, правильний масаж обличчя завжди супроводжується масажем комірцевої зони і шиї, іноді голови.
Емоційні чи розумові напруження системою мя'зів передаються від голови до шиї, а далі і спини, як м'язовий гіпертонус (перенапруження), що у свою чергу погіршує постачання крові до головного мозку, його живлення, знижує виведення токсинів, погіршує функціональність, а також призводить до розвитку остеохондрозу - дистрофічно-дегенеративних змін у хребті і той ряд змін, що несуть ці зміни.



Сучасний стиль життя прививає нам культуру самовдосконалення і ми не можемо та й не хочемо цьому пручатися. Для сучасного чоловіка актуальним стало питання вдосконалення власного образу, через котрий нас і сприймає довкілля. Бути стильним, доглянутим, дотримуватись здорового способу життя - актуальні питання сьогодення. Таким є новий світ і таким він хоче бачити нас. З розвитком науки і технологій його ритм і настрій міняються швидко і неутримно. І серед усього цього кожен чоловік заслуговує на краплиночку уваги до себе, до свого тіла, для відпочинку та відновлення сил, щоб знову поринути у вир подій і їх наслідків.



Жінкам:
Пані та панусі, не упускайте нагоди зробити Вашим чоловікам масаж обличчя. Обов'язково промасуйте перед цим шию (її бокові і задню частини), а також трапецевидні м'язи. Не буде зайвим трішки промасувати волосисту частину голови. Під час масажу обличчя приділіть особливу увагу області брів, лобній та міжбрівній частині, ділянці навколо очей і м'язам щік. Робіть чоловікам приємне і корисне і вони обов'язково це цінуватимуть. Турбота про ближнього - прояв любові, що не потребує слів.








Записатись на курси масажу