Кінезіотейпування

19 листопада 2017

Кінезіотейпування.
Все частіше ми чуємо цей новий термін, все частіше на вустах ця нова методика, що сколихнула світ.

Простий, естетичний і ефективний метод лікування і профілактики травм м'язів і суглобів, що знайшов своє застосування у професійному і любительському спорті, а також у різноманітних програмах оздоровчого та реабілітаційного характеру.
Дана методика підходить практично усім – дітям і дорослим. Існують навіть окремі техніки для вагітних.

Метод полягає у накладанні (на певні ділянки тіла, певні групи м'язів, у певному напрямку і певній послідовності) кінезіо-тейпів, що в силі замінити і перевершити будь-які мазі, розтирки чи еластичні бинти.
Кінезіо-тейп - це еластична, рухома стрічка з бавовни, на яку нанесений гіпоалергенний гель, на основі акрилу, за допомогою якого стрічка кріпиться до тіла. Завдяки еластичності рухи не сковуються, а натуральна основа дозволяє дихати тілу.

Тейп здійснює підтримку травмованих м'язів і зв'язок; відтягує і припіднімає шкіру над ділянками, які отримали травму, збільшуючи простір навколо пошкоджених тканин; сприяє зниженню больових відчуттів; допомагає відтоку лімфи від пошкодженої ділянки, завдяки чому відбувається зменшення набряків і гематом.

І (Увага!) дія цього методу пролонгована. Кінезіо-тейп можна носити до 5-7 днів, не знімаючи навіть у дУші. Весь цей час метод працюватиме, покращуючи стан м'язів, зв'язок, суглобів, тощо…

Ця методика досить швидко набула популярності як самостійна терапія, хоча у поєднанні з іншими методами, наприклад, в комплексі з сеансами масажу і ЛФК, дозволяє досягти набагато кращих результатів.

Записатись на курси масажу