​Шпильки чи здоров'я​?

31 января 2017

Якщо ви любите високі підбори, то повинні ознайомитись з цією інформацією . Регулярне носіння взуття на високих підборах впливає як на поставу, так і на стан здоров'я в цілому. А зараз детальніше про наслідки, до яких призводять гарненькі туфлі на високій шпильці.

Остеоартроз
Захворювання, що найбільш часто зустрічається у любительок високих шпильок. Тривале перебування на підборах призводить до дегенеративних змін у суглобах нижніх кінцівок та спричиняє розвиток остеоартрозу коліна, так як зміщення центру ваги призводить до надмірного навантаження на колінний суглоб, що з плином часу починає руйнувати його. При цьому страждають як хрящі, так і зв'язки, м'язи і кісткові структури. Дегенерація розвивається поступово, супроводжується відчуттям болю.

Біль у суглобі великого пальця
Під час перебування на підборах, зміна положення тіла призводить до неспецифічного навантаження на стопи, зокрема на заплесно-плеснові суглоби. Чимале навантаження припадає на основу великого пальця.Чергова розплата за любов до високих підборів - біль в основі великих пальців ніг. Як правило, виникає внаслідок запалення м'яких тканин, що оточують суглоб. Симптоми - оніміння і почервоніння великих пальців ніг. При зміні взуття на більш зручне ці симптоми зникають.

Неврома Мортона
Це доброякісна пухлина, що виникає в області підошовного нерву стопи. Проявляється як відчуття болю чи печіння між третім і четвертим (рідше другим і третім) пальцями стопи. Вважається, це захворювання викликане деформацією кісток стопи, що призводить до здавлення і дегенерації нервової тканини. Спостерігається при використанні вузького та незручного взуття.

Варикоз. Целюліт. Лімфедема
Неспецифічне положення кісток тазу і нижніх кінцівок, котре можна спостерігати у положенні на високих підборах, розподіляє навантаження таким чином, що волокна стегнових і литкових м'язів змушені перебувати у скороченому стані тривалий час, що погіршує кровопостачання та відтік лімфи. А цей процес дає початок розвитку нового.

Дегенерація сухожиль
Зміна природного положення стопи - носок значно нижче п'ятки супроводжується скороченням м'язів литки і ахіллового сухожилля. Тривале напруження в сухожиллі призводить до дистрофії і дегенерації тканин.

Ахілобурсит
Передній і задній ахіллобурсит є запаленням синовіальної сумки спереду чи ззаду від місця прикріплення ахіллового сухожилля до кістки. Проявляється як характерний наріст на кістці над п'ятою і завдає больових відчуттів під час перебування у взутті.

Захворювання хребта. Сколіоз. Остеохондроз
Неприродне положення кісток тазу впливає на положення хребта, що загрожує багатьма неприємностями. Сюди можна віднести і компресію та руйнування міжхребцевих дисків, грижі дисків, дегенеративні зміни у суглобах хребта, тощо..., що і є ознаками остеохондрозу. Змінюється постава, постійні болі у спині та попереку, сколіотичні зміни у хребті - це скромна плата за любов до красивого та незручного взуття.

Записаться на курсы массажа