Чи так уже й потрібен масаж малюку?

31 марта 2019

Масаж для немовляти – це найкраще, що можуть дати батьки власній дитинці у перші місяці її перебування на цій Землі.Читать далее →
Кому відомі анотомо-фізіологічні особливості розвитку новонароджених, той розуміє, що шкіра - це ЄДИНИЙ найважливіший орган чуттів. Завдяки шкірі малюк отримує інформацію від довкілля простим, та водночас дуже важливим шляхом - ДОТИКОМ! А саме, передачею нервових імпульсів до головного мозку.  


Так як нейрони, що тільки починають розвиватись, потребують правильних (хочеться сказати – досконалих) маніпуляцій відносно такого ще ніжного та вразливого! організму.
На цьому етапі Масаж – ідеальне рішення для корисного спілкування з власним дитям. Окрім енергетичного єднання з дитятком, масаж впливатиме на розвиток організму, як неодмінне доповнення до цілющого материнського молока.
Якщо коротко, з медичної т.з., правильно підібраний і своєчасний масаж стимулює нервові імпульси і покращує диференціацію нервових клітин. Це і пояснює, чому дітки, які профілактично протягом першого року життя отримуючи 2-3 курси масажу, набагато краще розвиваються не тільки фізично, а й психомоторно.

Фахівці Школи масажних технологій «Остнова» завжди готові подбати про Ваших діток :))

Записаться на курсы массажа