Семінар зі Стоун-терапії

Стоун-масаж в лікувальній та косметологічній практиці.

Вартість семінару: 3500грн для випускників наших курсів: 3000грн
Тривалість семінару: 2 дня по 6 год.
(попередній запис обов'язковий)

По закінченні семінару видається сертифікат.

Викладає: Шийка Оксана Михайлівна - лікар-неонатолог, педіатр, косметолог, масажист, фахівець з дитячого масажу, випускниця ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Записатись на курси масажу →

Нас настільки неодноразово запитували про стоун-масаж (масаж гарячим камінням), що ми твердо вирішили впровадити його в нашу навчальну програму.

Більшість людей вже так чи інакше стикались з цією процедурою або чули за неї, та мало хто знає, що стоун-терапія, або стоун-масаж, як зараз прийнято його називати, є нічим іншим, як дійсно глибокою терапією, навіть при відвідуванні одного сеансу.

Чому? – Тому, що результат такої відповідальної і не простої, як може видатись на перший погляд, процедури, не заставляє себе довго чекати.

Немало хто вважає, що під час сеансу стоун-терапії просто нагрівають каміння, розкладають його по тілу і усе. Насправді усе тільки починається…)) і далі усі процеси відбуваються набагато глибше.

Зараз ми з вами пірнемо на дно океану тіла і привідкриємо деякі глибинні таємниці цього стародавнього методу лікування. (До речі, в давнину вважалось, що масаж гарячим камінням зцілює тіло, заспокоює розум, врівноважує внутрішній стан). Що ж, ми вирішили перевірити.

Виявляється, гарячим каменем можна не тільки прогріти шкіру, м`язи чи ще якісь поверхневі тканини, тепло каменя саме тих порід, які застосовуються в стоун-терапії, здатне проникнути навіть до ваших внутрішніх органів, а також, глибоко розташованих м`язів чи інших тканин, до котрих не добирається рука масажиста.

Окутаний релаксом, ти відчуваєш, як майстер проводить глибокі і чутливі масажні рухи по всьому тілу. Рухи проводять як руками, так і нагрітим камінням. При тому, для кожної ділянки тіла є свій камінь, що найбільш ергономічно підходить для виконання певних маніпуляцій у цій ділянці.

Більше того, гарячим каменем можна промасувати тіло і добитися не тільки терапевтичного, а й косметичного ефекту (лімфодренажний, антицелюлітний).

Відчуття після півторагодинного сеансу є просто незабутніми і їх ні з чим не порівняти. Той, хто відвідав і відчув на собі, радить усім, що варто спробувати хоча б раз. Відчуття такі, немов би прокинувся організм і запрацював якось по-новому.

А що ж відбувається там, глибше? А там нормалізується робота нервової системи, знімається синдром хронічної втоми та безсоння, активізується кровопостачання, лімфовідтік, усувається м`язовий біль, напруга та спазми, набряки…

Після сеансу кожен пацієнт відмічає ефект, наче щойно повернувся з курорту – це нас покидає втома, про котру ми могли навіть не здогадуватись.

І в довершення, це красивий, енергетично не затратний, естетичний і корисний масаж, у котрого є свої прихильники, котрі, чомусь, буквально «закохуються» в цей вид масажу. І я тут не жартую.

Програма курсу:

Вступ

 • Що таке стоун-терапія
 • Історія стоун-терапії
 • Користь стоун-терапії
 • Протипокази та застереження

Техніка стоун-терапії

 • Види стоун-масажу
 • Спосіб виконання стоун-масажу

Основи техніки

 • Температура для масажу гарячим та холодним камінням
 • Види каменів
 • Методи нагрівання каменів
 • Гігієна в стоун-терапії
 • Енергетична очистка

Записатись на курси масажу