Семінар з Равликотерапії.

Равликотерапія в косметології та терапевтичній практиці.

Вартість семінару: 1500грн для випускників наших курсів: 1000грн
Тривалість семінару: 1 день / 6 год.
(попередній запис обов'язковий)

По закінченні семінару видається сертифікат.

Викладає: Шийка Оксана Михайлівна - лікар-неонатолог, педіатр, косметолог, масажист, фахівець з дитячого масажу, випускниця ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Записатись на курси масажу →

Равликотерапія – це процедура, що проводиться за допомогою равликів, частіше Ахатинів, батьківщиною котрих є Африка. Ахатини можуть досягати розміру з людську долоню. Великі дорослі равлики здатні виділяти багато цілющого слизу, котрий ще з давніх-давен використовували в різних лікувальних цілях. Сам Гіппократ використовував слиз равликів для загоєння ран та при запальних процесах шкіри.

Равликова терапія прийшла до нас із Японії та набирає дедалі більшої популярності завдяки широкому спектру можливостей. Досі равлики та їх лікувальні здатності нам були відомі в косметології: боротьба з проблемами шкіри, такими як акне, різноманітні вугрові висипання, пігментація, надмірна сухість шкіри, втрата кольору та тургору, перші ознаки старіння шкіри, мікро-пошкодження шкіри, сонячні опіки, надмірне саловиділення, папіломи, розтяжки після вагітності та пологів…

На сьогоднішній день сміливо можна сказати, що равлики нам допомагають не тільки покращити стан шкіри, а й покращити стан здоров’я в цілому. Прошу звернути увагу на той факт, що равлик за допомогою свого слизу може відновити навіть свою пошкоджену раковину, а для цього потрібні не аби-які будівельні матеріали!

І так, матеріали: колаген, еластин, алантоїн, хітозан, гліколева кислота, вітаміни: А, С, Е, В6, В12. Японці в свою косметику вже давно додають равликовий слиз і не дарма.
А в салонах та велнес-центрах України равлики користуються великою популярністю не тільки в косметології, а й в ряді процедур для тіла, завдяки тому, що слиз равликів має чудову проникливу здатність.

Так, наприклад, за допомогою равликів можна усунути м’язові чи судинні спазми, заспокоїти нервову систему, позбутись мігреней, симптомів вегето-судинної дистонії, зняти стрес – антистресовий масаж равликами, підтягнути шкіру тіла - ліфтинговий ефект, покращити функціонування органів малого тазу - усунути внутрішні запальні процеси, і навіть! розщеплювати жирові відкладення, позбавляючи від целюліту.

Ось такі наші чудові равлики – визнані помічники ще з часів Гіппократа. Їх легко розводити та утримувати в домашніх умовах і використовувати суто для себе, знаючи, звісно, правильну техніку та, враховуючи, усі покази та протипокази до проведення даної процедури.

Програма курсу

  • Хто такі Ахатини? Методи застосування. Покази та протипокази до проведення процедур.
  • Використання равликів в косметології: при надмірній сухості, подразненні та лущенні шкіри, мікротравмах епідермісу, при різновидах вугрового висипу, при втраті кольору та тургору шкіри, в лікуванні папілом, при усуненні розтяжок після вагітності та пологів.
  • Використання равликів в терапії: при симптомах вегето-судинної дистонії, м’язових спазмах, запаленні органів малого тазу, в якості антистресового та антицелюлітного масажу з ліфтинговим ефектом.
  • Етапи проведення процедур.
  • Розведення та догляд за равликами в домашніх умовах.
Записатись на курси масажу