Семінар з Остеопатичної практики

Навчання основ остеопатії у Львові за доступними цінами

Вартість семінару: 3500 грн.
для наших випускників: 3000 грн.
Тривалість семінару: 3 дня / 5 год.
Точні дата і час оголошуються безпосередньо перед проведенням семінару.
(попередній запис обов'язковий)

Викладає: Голікова І.В., випускник кримського медичного університету ім. С. І. Георгієвського, фахівець з оздоровчих практик, практикуючий масажист, остеопат.
По закінченні семінару видається сертифікат.

Записатись на курси масажу →

Остеопатія для початківців

Прийомам остеопатії може навчитись кожен. Для цього не потрібно якоїсь спеціальної підготовки, лише бажання і розуміння. Чим займається остеопат? – Зціленням. Як і масажист, остеопат працює з тілом пацієнта за допомогою рук, слухає тіло і м’яко коректує його. За ефективністю робота остеопата прирівнюється до хірургії. На сьогоднішній день остеопатія знаходить своє місце в мануальній терапії, реабілітації, косметології, стоматології, спорті та галузі краси і відпочинку.

Школа масажних технологій «Остнова» проводить періодичні семінари з остеопатичної практики. В основу семінару увійшли такі напрямки, як Естетична остеопатія та Остеопатичні техніки, спрямовані на усунення дисфункцій опорно-рухового апарату та внутрішніх органів.


По закінченні семінару випускники вже достатньо підготовлені і здатні приступити до самостійної практики.


Програма семінару розрахована на триденний курс навчання по 4-5 годин щодня і складає два блоки:

 • І Блок – остеопатичні техніки в роботі з обличчям.
 • ІІ Блок – остеопатичні техніки в роботі з тілом.


У програму входить:

 • Основи остеопатії. Визначення. Суть.
 • Остеопатичні техніки моделювання обличчя. Корекція вікових змін.
 • Усунення глибоких напружень у м'яких тканинах (шкірі, м'язах, зв'язках, фасціях, діафрагмах).
 • Ліквідація наслідків стресу.
 • Діагностика і корекція дисфункцій хребта.
 • Діагностика і корекція дисфункцій внутрішніх органів (вісцеральний масаж живота).
 • Комплекс лікувальних вправ, розроблених остеопатами.
 • Робота з тканинами черепа.


Програма семінару:


Програма семінару включає теоретичну та практичну частини.

 • День 1:

  • Основи остеопатії. Базова складова остеопатичних практик.
  • Загальна будова людського організму (м’язово-фасціальні зв’язки, м’язи обличчя).
  • Знайомство з методикою. Освоєння техніки в роботі з обличчям, шиєю, зоною декольте, черепом.


 • День 2:

  • Усунення глибоких напружень у м'яких тканинах (шкірі, м'язах, зв'язках, фасціях, діафрагмах).
  • Комплекс діагностично-відновлювальних вправ для опорно-рухового апарату.


 • День 3:

  • Діагностика і корекція дисфункцій хребта.
  • Діагностика і корекція дисфункцій внутрішніх органів (вісцеральний масаж живота).


Естетична остеопатія

Естетична остеопатія – це новий напрям в остеопатії, що включає в себе моделювання обличчя, корекцію вікових змін, відновлення тонусу тканин, усунення асиметрії та деформацій різноманітного походження.
Інноваційне відкриття в галузі косметології зроблено провідними остеопатами США і Європи.
Було встановлено, що остеопатія володіє найпотужнішим косметологічним ефектом. З'явився новий напрямок у світовій медицині – остеопатична косметологія або ж естетична остеопатія.


Використання остеопатичних технік дозволяє без хірургічного втручання та ін'єкцій буквально омолодити обличчя, при чому, зробити це цілком природним способом.
Корекція вікових змін відбувається за рахунок глибокої мімічної релаксації, що проходить через усі шари тканин. Зникають наслідки стресів, емоційних напружень чи мімічних звичок.
Застосовуючи остеопатичні техніки омолодження, остеопат усуває причину їх виникнення, тому ефект від лікування довготривалий, а результати видимі вже після першої процедури.

Техніка ефективна при роботі з деформаціями обличчя, корекцією прикусу, усуненням мімічних зморшок, відновленням овалу обличчя. Також сприяє покращенню лімфотоку та кровообігу, живленню та тонізації тканин.
Рубці та шрами тоншають, стають менш помітними. Зникають сліди втоми, набряки, шкіра обличчя підтягується і набуває здорового вигляду.

Велике значення має і те, що остеопат працює без застосування кремів, олій та інших косметичних засобів, що дозволяє уникнути алергічних реакцій з боку клієнта на будь-які активні речовини.

Оволодіти унікальною методикою омолодження обличчя Вам пропонують майстри Школи масажних технологій «Остнова».
Спеціальна освіта чи досвід необов’язкові. Методикою може оволодіти кожен і успішно застосовувати її на практиці в роботі з клієнтами чи в якості самомасажу у догляді за обличчям.

Курс вивчення естетичної остеопатії проходить на основі семінару з остеопатичних практик і складає один з його основних блоків.


Навчаючись у Школі масажних технологій «Остнова», Ви маєте змогу отримати знання основ остеопатії, а також ознайомитись з останніми розробками провідних остеопатів США та Європи.

Остеопатія – це система альтернативної медицини, різновид мануальної терапії та діагностики, який останніми роками став набирати обертів популярності завдяки успішному застосуванню в багатьох областях медицини, краси та спорту.

Остеопат - це майстер пальпації, людина, що розрізняє руками навіть невеликі зміни в тканинах людського організму та здатна провести успішне зцілення, так само опираючись тільки на можливості своїх рук. Руки остеопата є інструментом зцілення та діагностики водночас.

Навчаючись у Школі масажних технологій «Остнова», Ви маєте змогу отримати знання основ остеопатії, познайомитись з авторською методикою, а також останніми розробками провідних остеопатів США та Франції.

У техніку входить діагностичне тестування, робота з хребтом і суглобами, м'якими тканинами (м'язами, зв'язками, фасціями, діафрагмами), внутрішніми органами (вісцеральний масаж живота). Як доповнення - остеопатичний комплекс гімнастичних вправ.

При певних умовах техніка застосовна в якості самомасажу.

Станьте чарівником для себе та інших і хай через Ваші руки проляже шлях до зцілення.

Курс вивчення остеопатичної техніки в роботі з тілом проходить на основі семінару з остеопатичних практик і складає один з його основних блоків.

Записатись на курси масажу