Семінар. М'яка мануальна терапія

М'язово-енергетична техніка (МЕТ)

Вартість семінару: 4000грн
Тривалість семінару: 2 дня по 6 годин.
(попередній запис обов'язковий)

По закінченні семінару видається сертифікат.

Викладає: Соломонко Андрій Олександрович — масажист, кінезіотейполог, член Асоціації спеціалістів з мускуло-скелетної терапії, фізіотерапевт, фахівець у сфері спортивної реабілітації.

Записатись на курси масажу →

Теоретично-практичний семінар з остеопатичної практики.
Тема семінару: «М’язово-енергетична техніка. Діагностика і корекція дисфункцій опорно-рухового апарату».

М'язово-енергетична техніка (МЕТ) – це система мануальної терапії для лікування рухових порушень, яка поєднує у собі точність пасивної мобілізації з ефективністю та безпечністю.
МЕТ є методикою, що застосовується як в практиці остеопатії, так і в роботі фізичного терапевта - реабілітолога. На відміну від класичної мануальної терапії, в якій майже завжди залишається доля ризику нашкодити пацієнту, де повинна передувати певна апаратна діагностика (МРТ, рентген, тощо), сеанс МЕТ проходить без складних та небезпечних маніпуляцій.
Сеанс також містить протокол огляду та діагностики і являє собою самодостатній метод лікування.

Ще однією відмінністю та перевагою МЕТ від класичної мануальної терапії є те, що умовою для допуску виконання прийомів м’яких мануальних технік не обов'язкова медична освіта.
МЕТ працює з обмеженням руху суглоба і зусилля тут коливаються від помірних до легких, так щоб вплив був спрямований на певний суглоб і відновлення його нормальної рухомості.

Володіння даною технікою дозволяє ефективніше працювати з пацієнтами, оскільки, на відміну від прийомів класичного масажу (розминання, вібрація), чинить більш прицільний вплив на уражені м’язи та суглоби, а в поєднанні з іншими методами фізичної терапії, такими як масаж, кінезіологічне тейпування, ЛФК, створює всі необхідні умови для відновлення стабільної роботи опорно-рухового апарату (ОРА).
Крім того, дана методика дозволяє працювати з пацієнтами в ряді випадків, коли є протипокази для інших засобів (напр. масаж), що беззаперечно є суттєвою перевагою.

Отже, запропонована нами м’язево-енергетична техніка – це є комплекс прийомів, що складається з м’яких (безпечних) технік та чинить вплив на ОРА в цілому: м’язи, фасції, сухожилля, зв’язки. Дозволяє пропрацювати всі сегменти хребта, суглобів верхнього плечового поясу, крижово–тазового сполучення, кульшових суглобів, тощо. І, відповідно, розширює можливості для успішної роботи з пацієнтами та Вашого професійного зростання.

Курс включає в себе короткі відомості з історії та основної концепції остеопатії, базову інформацію з біомеханіки, основ діагностики порушень ОРА, та, головне: комплексу вправ практичного застосування.

Записатись на курси масажу